Gamintojas: LG
Modelis: OLED65C35LA
EAN: 8806084071156
LG OLED evo OLED65C35LA. Ekrano įstrižainė: 165,1 cm (65"), Ekrano rezoliucija: 3840 x 2160 pikseliai, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: OLED evo, Ekrano forma: Plokščias. Smart TV. Judesių interpoliacijos technologija: OLED Motion, Natūralus kraštinių santykis: 16:9. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Juoda
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.ldlc.com |
LG OLED65C3 | €1578.95 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Konstrukcija | |
| Susukamas ekranas | |
| Produkto spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 300 x 200 mm |
| Stovo tipas | Stovas su kojelėmis |
| Stand soalva | Pilka |
| Veikimo charakteristikos | |
| Palaikoma HDR | |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Žaidimo režimas | |
| Palaikomi audio formatai | AAC, AC3, AC4, HE-AAC, MP2, MP3, MP4, apt-X |
| Ryškumo aptikimas | |
| Spalvų aptikimas | |
| Dirbtinio intelekto raiškos keitimo technologija | |
| Paveikslėlių apdorojimo technologija | LG AI Picture Pro |
| Triukšmo mažinimas | |
| „AMD FreeSync“ | |
| „AMD FreeSync“ tipo | FreeSync |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Žaidimų funkcijos | Automatinis trumpos gaišties režimas (ALLM), Game Dashboard, Game Optimizer, HGiG, Kintamas atnaujinimo dažnis (VRR) |
| Dera su programėle „SmartThings“ | |
| 4K gerinimas | |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 165,1 cm |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Ekrano technologija | OLED evo |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Judesių interpoliacijos technologija | OLED Motion |
| Būdingas atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Palaikomas ekrano atnaujinimo dažnis | 100 Hz, 120 Hz |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 163,9 cm |
| Išmanusis TV | |
| Smart TV | |
| Internetinė televizija | |
| Numatyta operacinė sistema | „Web OS“ |
| Operacinės sistemos versija | 23 |
| „Apple AirPlay 2“ palaikymas | |
| Išmanieji režimai | Kinas, Pasirinktinis, Filmų kūrimo, Žaidimas, Nuotrauka, Sportai, Standartinis, Ryškus |
| Programėlės platinimo platforma | LG Apps |
| Sportinės veiklos programėlės | Sports Alerts |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth | |
| Žiniatinklio naršyklė | |
| Naršymas | |
| HID palaikymas | |
| Ryšys | |
| HDMI portų kiekis | 4 |
| PC „in“ („D-Sub“) jungtis | |
| HDMI versija | 2.1 |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 3 |
| RF portų kiekis | 2 |
| Bendra sąsaja (BP) | |
| Technologija „Common interface Plus (CI+)“ | |
| Buitinės elektronikos valdymas (CEC) | SimpLink |
| Pakuotės duomenys | |
| Desktop stendas | |
| Pridėti kabeliai | AC, IR |
| Pridedamas nuotolinio valdymo pultelis | |
| Nuotolinio valdymo tipas | Magic Remote with NFC |
| El. vadovas | |
| Pakuotės plotis | 1600 mm |
| Pakuotės gylis | 200 mm |
| Pakuotės aukštis | 950 mm |
| Paketo svoris | 26,4 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 97 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos suvartojimas | 97 W |
| Energijos sąnaudos (HDR) per 1000 valandų | 175 kWh |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 2 W |
| Energijos suvartojimas (off) | 0,5 W |
| AC įėjimo įtampa | 100-240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Garsas | |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 40 W |
| Garso išvesties kanalai | 2.2 kanalai |
| Garso dekodavimo technologijos | Dolby Digital |
| Įstatyti audio dekoderiai | Dolby Atmos |
| Garso režimai | AI Sound Pro, Clear Voice Pro, „Dolby Audio“ |
| „Enhanced Audio Return Channel“ (eARC) | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 1441 mm |
| Gylis (su stovu) | 230 mm |
| Aukštis (su stovu) | 880 mm |
| Svoris (su stovu) | 18,5 kg |
| Plotis (be stovo) | 1441 mm |
| Gylis (be stovo) | 45,1 mm |
| Aukštis (be stovo) | 826 mm |
| Svoris (be stovo) | 16,6 kg |
| Stovo plotis | 47 cm |
| Stovo gylis | 23 cm |
| TV imtuvas | |
| Imtuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Valdymo funkcijos | |
| Virtualusis ekranas (OSD) | |
| Ekologinis (ECO) režimas | |
| Miego laikmatis | |
| On/Off laikmatis | |