Gamintojas: LG
Modelis: OLED55G39LA.AEU
EAN: 8806091776792
LG OLED evo OLED55G39LA. Ekrano įstrižainė: 139,7 cm (55"), Ekrano rezoliucija: 3840 x 2160 pikseliai, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: OLED, Ekrano forma: Plokščias. Smart TV. Judesių interpoliacijos technologija: OLED Motion, Natūralus kraštinių santykis: 16:9. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Konstrukcija | |
| Susukamas ekranas | Ne |
| Produkto spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimo pagrindas | Taip |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 300 x 200 mm |
| Veikimo charakteristikos | |
| Palaikoma HDR | Taip |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Dolby Vision, High Dynamic Range 10 (HDR10), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| „AMD FreeSync“ | Taip |
| NVIDIA G-SYNC | Taip |
| Keli vaizdai vienu metu | Taip |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 139,7 cm |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Ekrano technologija | OLED |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Judesių interpoliacijos technologija | OLED Motion |
| Būdingas atnaujinimo dažnis | 100 Hz |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 139 cm |
| Išmanusis TV | |
| Smart TV | Taip |
| Numatyta operacinė sistema | „Web OS“ |
| „Apple AirPlay 2“ palaikymas | Taip |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth | Taip |
| Žiniatinklio naršyklė | Taip |
| Ryšys | |
| HDMI portų kiekis | 4 |
| HDMI versija | 2.1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 3 |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| Bendra sąsaja (BP) | Taip |
| Pakuotės duomenys | |
| Desktop stendas | Taip |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Pridedamas nuotolinio valdymo pultelis | Taip |
| Pakuotės plotis | 1360 mm |
| Pakuotės gylis | 172 mm |
| Pakuotės aukštis | 810 mm |
| Paketo svoris | 24,7 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | F |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 77 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos sąnaudos (HDR) per 1000 valandų | 171 kWh |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Garsas | |
| Garso išvesties kanalai | 4.2 kanalai |
| RMS galingumas | 60 W |
| Įstatyti audio dekoderiai | Dolby Atmos |
| „Enhanced Audio Return Channel“ (eARC) | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 1222 mm |
| Gylis (su stovu) | 245 mm |
| Aukštis (su stovu) | 757 mm |
| Svoris (su stovu) | 22 kg |
| Plotis (be stovo) | 1222 mm |
| Gylis (be stovo) | 27,2 mm |
| Aukštis (be stovo) | 703 mm |
| Svoris (be stovo) | 17,8 kg |
| Stovo plotis | 43,2 cm |
| Stovo gylis | 24,5 cm |
| TV imtuvas | |
| Imtuvo tipas | Analoginis ir skaitmeninis |
| Valdymo funkcijos | |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | Taip |