Gamintojas: LG
Modelis: 43NANO783QA
EAN: 8806091635181
LG NanoCell 43NANO783QA yra išmanus televizorius, kuris praturtins Jūsų namų pramogų sistemą. Šis televizorius pasižymi 109,2 cm (43\") ekranu su NanoCell technologija ir tiesioginiu LED apšvietimu, užtikrinančiu nuostabią vaizdo kokybę su 3840 x 2160 pikselių raiška ir 16:9 natūraliu ekrano kraštinių santykiu.
LG NanoCell 43NANO783QA yra aprūpintas „Wi-Fi“ ir „Ethernet LAN“ jungtimis, užtikrinančiomis sklandžią interneto naršymą ir belaidę „streaming“ per 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) ir Wi-Fi 5 (802.11ac) standartus. Įrenginys taip pat turi Bluetooth 5.0, leidžiantį patogiai transliuoti garso failus iš Jūsų įrenginio, o „Miracast“ funkcija suteikia galimybę atvaizduoti paveikslą iš savo suderinamo mobiliojo įrenginio arba kompiuterio ekrano ant televizoriaus.
Šis išmanusis televizorius yra pilko dizaino ir turi 200 x 200 mm VESA sienos tvirtinimo sistemą, leidžiančią lengvai prikabinti prie savo kambario sienos. Suderinamas su „e-manual“ ir turi atstovaujamąjį stovą. Teikiama visiška įranga: nuotolinio valdymo pultas, išmanusis nuotolinio valdymo pultas, stovas.
LG NanoCell 43NANO783QA taip pat palaiko Dolby Atmos garso dekodavimą, turi galios 20 W, o „Enhanced Audio Return Channel (eARC)“ ir „Adaptive Sound Control (ASC)“ yra papildomos funkcijos, užtikrinančios geriausią garso kokybę. Televizoriuje yra ir kelios funkcijos, kurios padeda sukurti asmeninį žiūrėjimo patirtį, pavyzdžiui, žaidimų režimas ir pritaikantis šviesos jutiklis.
LG NanoCell 43NANO783QA turi 3 HDMI lizdus, 2 USB 2.0 lizdus, Ethernet LAN (RJ-45) prievadą, digitalinį garso optinį išėjimą, AC (maitinimo) įjungtuvą, RF prievadus, bendrą sąsają (CI+), garso grąžinimo kanalą (ARC) ir „Common Interface Plus (CI+)“ 2.0 versiją. Televizoriaus tuneriui reikalingas tik vienas kabelis, užtikrinantis digitalinį signalą, o televizorius palaiko auto kanalų paiešką ir DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 signalų formatus.
LG NanoCell 43NANO783QA valdomas „Web OS“ operacine sistema, turi internetinę televiziją, el. pašto naršyklę ir daugybę vaizdo programų, įskaitant „Amazon Prime Video“, „Apple TV“, „Disney+“ ir „Netflix“. Televizorius taip pat turi lengvai naudojamus valdymo funkcijas, tokias kaip elektroninis programų tvarkaraštis (EPG), miego laikmatis, automatinis įjungimas / išjungimas, atnaujinimų per USB raktelį galimybė ir „Eco“ rėžimas, kuris padeda taupyti energiją.
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Palaikoma HDR | |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Žaidimo režimas | |
| Teleteksto funkcija | |
| Teletekstas | 2000 puslapiai |
| Palaikomi subtitrų formatai | DVB |
| Aplinkos šviesos jutiklis | |
| Žaidimų funkcijos | Game Dashboard, Game Optimizer |
| Vaizdo padidinimas | |
| 4K gerinimas | |
| Parental kontrolė | |
| Išmaniojo telefono nuotolinio valdymo palaikymas | |
| USB įrašymas | |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 109,2 cm |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Progresyvus nuskaitymas | |
| Ekrano technologija | NanoCell |
| LED galinio apšvietimo tipas | „Direct-LED“ |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 108 cm |
| Išmanusis TV | |
| Smart TV | |
| Internetinė televizija | |
| Numatyta operacinė sistema | „Web OS“ |
| Ekrano dubliavimas | |
| Vaizdo programėlės | Amazon Prime Video, Apple TV, Disney+, Netflix |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Wi-Fi standartai | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| „Miracast“ | |
| Naršymas | |
| Žiniatinklio naršyklė | |
| Ryšys | |
| HDMI portų kiekis | 3 |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| RF portų kiekis | 1 |
| Bendra sąsaja (BP) | |
| Technologija „Common interface Plus (CI+)“ | |
| Technologijos „Common interface Plus (CI+)“ versija | 2.0 |
| AC (įtampa) įėjimas | |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Pilka |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 200 x 200 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Desktop stendas | |
| Pridedamas nuotolinio valdymo pultelis | |
| Pridedamas išmanusis nuotolinio valdymo pultelis | |
| El. vadovas | |
| Pakuotės plotis | 1075 mm |
| Pakuotės gylis | 187 mm |
| Pakuotės aukštis | 660 mm |
| Paketo svoris | 12,8 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Valdymo funkcijos | |
| Garsinė kontrolė | |
| Elektroninis Programų Vadovas (EPG) | |
| Pagrindinis viešbučio režimas | |
| Ekologinis (ECO) režimas | |
| Automatinis išjungimas | |
| On/Off laikmatis | |
| Miego laikmatis | |
| Firmware tobulinimas | |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | |
| Veikia su „Google Assistant“ | |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 54 kWh |
| Energijos sąnaudos (HDR) per 1000 valandų | 82 kWh |
| Energijos taupymo rėžimas | |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Garsas | |
| RMS galingumas | 20 W |
| Įstatyti audio dekoderiai | Dolby Atmos |
| „Enhanced Audio Return Channel“ (eARC) | |
| Adaptyvusis garso valdymas (ASC) | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 967 mm |
| Gylis (su stovu) | 249 mm |
| Aukštis (su stovu) | 629 mm |
| Svoris (su stovu) | 10,3 kg |
| Plotis (be stovo) | 96,7 cm |
| Gylis (be stovo) | 5,77 cm |
| Aukštis (be stovo) | 56,4 cm |
| Svoris (be stovo) | 9,2 kg |
| TV imtuvas | |
| Imtuvo tipas | Skaitmeninis |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Automatinė kanalo paieška | |