Gamintojas: LG
Modelis: 65QNED966QA
EAN: 8806091274021
LG 65QNED966QA. Ekrano įstrižainė: 165,1 cm (65"), Ekrano rezoliucija: 7680 x 4320 pikseliai, HD tipas: 8K Ultra HD, Ekrano technologija: QNED, Ekrano forma: Plokščias, LED galinio apšvietimo tipas: „Mini“ šviesos diodas. Smart TV. Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. „Wi-Fi“. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Palaikoma HDR | |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | HDR Effect, High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma Pro (HLG Pro) |
| Žaidimų funkcijos | Automatinis trumpos gaišties režimas (ALLM) |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 165,1 cm |
| HD tipas | 8K Ultra HD |
| Ekrano rezoliucija | 7680 x 4320 pikseliai |
| Ekrano technologija | QNED |
| LED galinio apšvietimo tipas | „Mini“ šviesos diodas |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Būdingas atnaujinimo dažnis | 60 Hz |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 164 cm |
| Išmanusis TV | |
| Smart TV | |
| Numatyta operacinė sistema | „Web OS“ |
| Operacinės sistemos versija | WebOS 22 |
| „Apple AirPlay 2“ palaikymas | |
| Išmanieji režimai | Filmų kūrimo |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Bluetooth | |
| „Miracast“ | |
| Žiniatinklio naršyklė | |
| Ryšys | |
| HDMI portų kiekis | 4 |
| HDMI versija | 2.1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 400 x 400 mm |
| Pakuotės duomenys | |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Pridedamas nuotolinio valdymo pultelis | |
| Nuotolinio valdymo tipas | MR22 |
| Pakuotės plotis | 1600 mm |
| Pakuotės gylis | 253 mm |
| Pakuotės aukštis | 970 mm |
| Paketo svoris | 39,1 kg |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 111 kWh |
| Energijos sąnaudos (HDR) per 1000 valandų | 215 kWh |
| Garsas | |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 20 W |
| Žemųjų dažnių garsiakalbio RMS galia | 40 W |
| Įstatyti audio dekoderiai | Dolby Atmos |
| Garso režimai | AI Sound Pro |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 1444 mm |
| Gylis (su stovu) | 336 mm |
| Aukštis (su stovu) | 902 mm |
| Svoris (su stovu) | 30,6 kg |
| Plotis (be stovo) | 144,4 cm |
| Gylis (be stovo) | 2,95 cm |
| Aukštis (be stovo) | 83,4 cm |
| Svoris (be stovo) | 28,9 kg |
| TV imtuvas | |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Kitos savybės | |
| USB prievadas | |
| USB prievadų skaičius | 3 |
| Valdymo funkcijos | |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | |
| Veikia su „Google Assistant“ | |