Gamintojas: LG
Modelis: 43UP80003LA
EAN: 8806091200211
LG 43UP80003LA. Ekrano įstrižainė: 109,2 cm (43"), Ekrano rezoliucija: 3840 x 2160 pikseliai, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: LED, Ekrano forma: Plokščias, Natūralus kraštinių santykis: 16:9. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Palaikoma HDR | |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Žaidimo režimas | |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 109,2 cm |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Ekrano technologija | LED |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Natūralus kraštinių santykis | 16:9 |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Tinklas | |
| Bluetooth | |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 64,8 kWh |
| Energijos sąnaudos (HDR) per 1000 valandų | 88 kWh |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 W |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |