Gamintojas: LG
Modelis: 43NANO769QA.AEU
EAN: 8806091623478
LG 43NANO769QA. Ekrano įstrižainė: 109,2 cm (43"), Ekrano rezoliucija: 3840 x 2160 pikseliai, HD tipas: 4K Ultra HD, Ekrano technologija: NanoCell, Ekrano forma: Plokščias, LED galinio apšvietimo tipas: Direct-LED. Smart TV. Skaitmeninio signalo formato sistema: DVB-C, DVB-S2, DVB-T2. „Wi-Fi“, Ethernet LAN jungtis. Produkto spalva: Pilka
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
LG 43NANO769QA 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Nutiteleri funktsioon WiFi Hall | €445.71 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Palaikoma HDR | |
| Didelio dinaminio diapazono (HDR) technologija | Filmmaker Mode, High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Žaidimo režimas | |
| Teleteksto funkcija | |
| Teletekstas | 2000 puslapiai |
| Teleteksto standartai | EPG |
| Subtitrų funkcija | |
| Palaikomi subtitrų formatai | DVB |
| Palaikomi vaizdo formatai | HEVC, VP9 |
| Video suspaudimo formatai | H.265, HEVC, MPEG2, MPEG4, VP9 |
| Palaikomi audio formatai | AAC, AC3, AC4, EAC3, HE-AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, apt-X |
| Triukšmo mažinimas | |
| Procesoriaus branduoliai | 4 |
| NVIDIA G-SYNC | |
| Žaidimų funkcijos | Automatinis trumpos gaišties režimas (ALLM), Game Dashboard |
| Vaizdo padidinimas | |
| 4K gerinimas | |
| Parental kontrolė | |
| Išmaniojo telefono nuotolinio valdymo palaikymas | |
| Ekranas | |
| Ekrano įstrižainė | 109,2 cm |
| HD tipas | 4K Ultra HD |
| Ekrano rezoliucija | 3840 x 2160 pikseliai |
| Ekrano technologija | NanoCell |
| LED galinio apšvietimo tipas | „Direct-LED“ |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Būdingas atnaujinimo dažnis | 50 Hz |
| Ekrano įstrižainės dydis (metrinė) | 108 cm |
| Išmanusis TV | |
| Smart TV | |
| Internetinė televizija | |
| Operacinės sistemos versija | 22 |
| Vaizdinės informacijos persiuntimo pagal poreikį (VOD) funkcijos palaikymas | |
| „Apple AirPlay 2“ palaikymas | |
| Hibridinės transliacijos plačiajuostė televizija (HbbTV) | |
| Vaizdo programėlės | Amazon Prime Video, Apple TV, Disney+, Netflix, YouTube |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Wi-Fi standartai | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Nedaug energijos naudojantis „Bluetooth“ (BLE) | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| Ryšys | |
| HDMI portų kiekis | 3 |
| PC „in“ („D-Sub“) jungtis | |
| HDMI versija | 2.0 |
| Garso grąžinimo kanalas (ARC) | |
| DVI prievadas | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 1 |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| Skaitmeninis garso optinis išėjimas | 1 |
| RF portų kiekis | 1 |
| RF jungties tipas | F, IEC |
| Bendra sąsaja (BP) | |
| Technologija „Common interface Plus (CI+)“ | |
| Buitinės elektronikos valdymas (CEC) | SimpLink |
| AC (įtampa) įėjimas | |
| Konstrukcija | |
| Produkto spalva | Pilka |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 200 x 200 mm |
| Naudojimo pradžios metai | 2022 |
| Pakuotės duomenys | |
| Desktop stendas | |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Pridedamas nuotolinio valdymo pultelis | |
| Nuotolinio valdymo tipas | MR22 |
| Pakuotės plotis | 1075 mm |
| Pakuotės gylis | 187 mm |
| Pakuotės aukštis | 660 mm |
| Paketo svoris | 12,8 kg |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Valdymo funkcijos | |
| Garsinė kontrolė | |
| Elektroninis Programų Vadovas (EPG) | |
| Programavimo laikotarpis | 8 dienos |
| Paveikslėlis paveikslėly | |
| Veikia su „Google Assistant“ | |
| Veikia su „Amazon Alexa“ | |
| Energijos valdymas | |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (SDR) | G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė (HDR) | G |
| Energijos sąnaudos (SDR) per 1000 valandų | 54 kWh |
| Energijos sąnaudos (HDR) per 1000 valandų | 82 kWh |
| Energijos suvartojimas (laukimo režimu) | 0,5 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Energijos taupymo rėžimas | |
| Energijos efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Garsas | |
| Garsiakalbių skaičius | 2 |
| RMS galingumas | 20 W |
| Įstatyti audio dekoderiai | Dolby Digital |
| Garso režimai | AI Sound Pro, Clear Voice Pro |
| Automatinis garsumo išlyginimo įrenginys | |
| Pritaikomas garsas | |
| „Enhanced Audio Return Channel“ (eARC) | |
| Adaptyvusis garso valdymas (ASC) | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis (su stovu) | 967 mm |
| Gylis (su stovu) | 249 mm |
| Aukštis (su stovu) | 629 mm |
| Svoris (su stovu) | 10,3 kg |
| Plotis (be stovo) | 967 mm |
| Gylis (be stovo) | 57,7 mm |
| Aukštis (be stovo) | 564 mm |
| Svoris (be stovo) | 9,2 kg |
| Stovo plotis | 73,9 cm |
| Stovo gylis | 4,9 cm |
| TV imtuvas | |
| Imtuvo tipas | Skaitmeninis |
| Skaitmeninio signalo formato sistema | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Derintuvų skaičius | 1 tiuneris(iai / ių) |
| Automatinė kanalo paieška | |