Gamintojas: Grundig
Modelis: GMN1000
EAN: 4013833625223
Grundig MC 3140. Produkto spalva: Juoda, Sidabras, Minimalus plaukų ilgis: 2 mm, Didžiausias plaukų ilgis: 4,1 cm. Veikimo laikas: 45 min, Įkrovimo laikas: 12 h, AC įėjimo įtampa: 100 - 240 V
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva | Juoda, Sidabras |
| Ilgio žingsnių skaičius | 20 |
| Minimalus plaukų ilgis | 2 mm |
| Didžiausias plaukų ilgis | 4,1 cm |
| Kirpimo mašinėlės plotis | 4 cm |
| Tinka visam kūnui | |
| Priežiūros nereikalaujantys peiliukai | |
| Energijos valdymas | |
| Veikimo laikas | 45 min |
| Įkraunama | |
| Įkrovimo laikas | 12 h |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Veikia su baterijomis | |
| Maitinimo tinklas | |
| Pakuotės turinys | |
| Įkroviklis | |
| Apykaklės šepetys | |
| Sudėtyje yra aliejų | |
| Plaukų šepetys | |
| Ergonomija | |
| Neperšlampami | |
| Kitos savybės | |
| Barzdos ilgio nuotolis | 41 mm |