Gamintojas: Lenovo
Modelis: 7Z71A050EA
EAN: 0889488661503
Lenovo ThinkSystem SR630 V2. Procesoriaus šeima: Intel® Xeon® Silver, Procesoriaus dažnis: 2,8 GHz, Procesoriaus modelis: 4309Y. Vidinė atmintis: 32 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM, Atminties išdėstymas: 1 x 32 GB. Ethernet LAN jungtis. Maitinimas: 750 W, Nereikalingos maitinimo (RPS) paramos. Bloko tipas: Stovas (1U)
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo ThinkSystem SR630 V2 server Püstik (1U) Intel® Xeon® Silver 2,8 GHz 32 GB DDR4-SDRAM 750 W | €3465.86 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Xeon® Silver |
| Procesoriaus modelis | 4309Y |
| Procesoriaus dažnis | 2,8 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 3,6 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 12 MB |
| Įdiegtų procesorių skaičius | 1 |
| Maksimalus SMP procesorių skaičius | 2 |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Stovas (1U) |
| Produkto spalva | Juoda |
| Stovo montavimas | Taip |
| Rezervinių ventiliatorių palaikymas | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Nereikalingos maitinimo (RPS) paramos | Taip |
| Maitinimas | 750 W |
| Palaikomų atsarginių maitinimo šaltinių skaičius | 2 |
| Įrengtų atsarginių maitinimo šaltinių skaičius | 1 |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| ECC | Taip |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Atminties išdėstymas | 1 x 32 GB |
| Atminties lizdai | 32x DIMM |
| Veikimo charakteristikos | |
| Eksploatacijos valdymas | XClarity Enterprise |
| Garso lygis | 56 dB |
| BIOS tipas | UEFI |
| Patikimos platformos modulinė (TPM) versija | 2.0 |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | Taip |
| Laikmenos | |
| RAID palaikymas | Taip |
| RAID lygiai | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Palaikomi RAID valdikliai | 940-8i 4GB |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 4 |
| VGA (D-Sub) portų kiekis | 1 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Ne |
| Suderinamos operacinės sistemos | Microsoft Windows Server 2016 Microsoft Windows Server 2019 Microsoft Windows Server 2022 Red Hat Enterprise Linux 7.9 Red Hat Enterprise Linux 8.2 Red Hat Enterprise Linux 8.3 SUSE Linux Enterprise Server 12 SP5 SUSE Linux Enterprise Server 12 Xen SP5 SUSE Linux Enterprise Server 15 SP2 SUSE Linux Enterprise Server 15 Xen SP2 VMware ESXi 6.7 U3 VMware ESXi 7.0 U2 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 60 °C |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 8 - 90 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 440 mm |
| Aukštis | 43 mm |
| Ilgis | 773 mm |
| Tinklas | |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Wake-on-LAN pasirengimas | Taip |
| Grafika | |
| Maksimali grafikos adapterio atmintis | 16 MB |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84714100 |