Gamintojas: Lenovo
Modelis: 7X04A0BCEA
EAN: 5054444429144
Lenovo ThinkSystem SR550. Procesoriaus šeima: Intel® Xeon® Silver, Procesoriaus dažnis: 2,1 GHz, Procesoriaus modelis: 4208. Vidinė atmintis: 16 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM, Atminties išdėstymas: 1 x 16 GB. Ethernet LAN jungtis, Kabelių technologija: 10/100/1000Base-T(X). Maitinimas: 750 W, Nereikalingos maitinimo (RPS) paramos. Bloko tipas: Stovas (2U)
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Lenovo ThinkSystem SR550 server Püstik (2U) Intel® Xeon® Silver 2,1 GHz 16 GB DDR4-SDRAM 750 W | €7468.22 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel® Xeon® Silver |
| Procesoriaus modelis | 4208 |
| Procesoriaus dažnis | 2,1 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 3,2 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 11 MB |
| Pagrindinės plokštės lustas | Intel C622 |
| Įdiegtų procesorių skaičius | 1 |
| Galimos įtaisytos funkcijos | |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Stovas (2U) |
| Produkto spalva | Juoda, Metalinis |
| Stovo bėgeliai | |
| Rezervinių ventiliatorių palaikymas | |
| Stovo montavimas | |
| Energijos valdymas | |
| Nereikalingos maitinimo (RPS) paramos | |
| Maitinimas | 750 W |
| Įrengtų atsarginių maitinimo šaltinių skaičius | 1 |
| Energijos tiekimo įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Atminties lizdai | 12x DIMM |
| ECC | |
| Atminties išdėstymas | 1 x 16 GB |
| Atminties laikrodžio greitis | 2933 MHz |
| Veikimo charakteristikos | |
| Eksploatacijos valdymas | XClarity Enterprise |
| Patikimos platformos modulis (TPM) | |
| Laikmenos | |
| RAID palaikymas | |
| RAID lygiai | 0, 1, 5, 6, 10, 50, 60 |
| Palaikomi RAID valdikliai | 930-16i 4GB |
| Optinio įrenginio tipas | |
| Grafika | |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Matrox G200 |
| Programinė įranga | |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows Server 2012 R2, 2016, and 2019; Red Hat Enterprise Linux 6 (x64), 7, and 8; SUSE Linux Enterprise Server 11 (x64), 12, and 15; VMware vSphere (ESXi) 6.0, 6.5, and 6.7 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 5 - 45 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 60 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 8 - 90 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 8 - 90 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3050 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 445 mm |
| Aukštis | 87 mm |
| Ilgis | 764 mm |
| Tinklas | |
| „Wi-Fi“ | |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Procesorius ypatumus | |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | |
| „Intel®TSX-NI“ | |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | |
| „Intel®64“ | |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84714100 |