Gamintojas: DELL
Modelis: 923RF
EAN: 5397184830048
DELL PowerEdge R6615. Procesoriaus šeima: AMD EPYC, Procesoriaus dažnis: 3 GHz, Procesoriaus modelis: 9124. Vidinė atmintis: 16 GB, Vidinės atminties tipas: DDR5-SDRAM, Atminties išdėstymas: 1 x 16 GB. Iš viso talpa: 480 GB. Ethernet LAN jungtis, Kabelių technologija: 10/100/1000Base-T(X). Maitinimas: 800 W, Nereikalingos maitinimo (RPS) paramos. Bloko tipas: Stovas (1U)
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
DELL POWEREDGE R6615 | €6488.59 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Procesoriaus šeima | AMD EPYC |
| Procesoriaus modelis | 9124 |
| Procesoriaus dažnis | 3 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 3,7 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Procesoriaus podėlis | 64 MB |
| Įdiegtų procesorių skaičius | 1 |
| Šilumos galios išvado dydis (TDP) | 200 W |
| Temų skaičius | 32 |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Stovas (1U) |
| Produkto spalva | Juoda |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR5-SDRAM |
| Buferinės atminties tipas | Registered (buffered) |
| Atminties kategorija | 1 |
| Atminties išdėstymas | 1 x 16 GB |
| Atminties lizdai | 12x DIMM |
| Atminties duomenų perkėlimo greitis | 4800 MT/s |
| Maksimali vidinė atmintis | 768 GB |
| Energijos valdymas | |
| Nereikalingos maitinimo (RPS) paramos | |
| Maitinimas | 800 W |
| Palaikomų atsarginių maitinimo šaltinių skaičius | 2 |
| Įrengtų atsarginių maitinimo šaltinių skaičius | 2 |
| Maitinimo kabelio ilgis | 2 m |
| 1 maitinimo laido jungtis | C13 šakotuvas |
| 2 maitinimo laido jungtis | C14 šakotuvas |
| Maitinimo laido srovė | 12 A |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 480 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 480 GB |
| SSD Drive sąsajos | SATA III |
| SSD dydis | 2.5" |
| Suderinami SSD dydžiai | 3.5" |
| Palaikomų SSD diskų skaičius | 4 |
| RAID palaikymas | |
| Palaikomi RAID valdikliai | PERC H355 |
| Hot-Plug palaikymas | |
| Disko įrašymai per dieną (DWPD) | 1 |
| Optinio įrenginio tipas | |
| Pridedamas kaupiklio adapteris | |
| Kaupiklio adapterio tipas | 2.5" - 3.5" |
| Veikimo charakteristikos | |
| Nuotolinis valdymas | iDRAC9, Enterprise 16G |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 2 |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 1 |
| VGA (D-Sub) portų kiekis | 1 |
| Maitinimo laidų skaičius | 2 |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | |
| Suderinamos operacinės sistemos | Canonical Ubuntu Server LTS Microsoft Windows Server with Hyper-V Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server VMware ESXi |
| Plėtotės lizdas | |
| PCI Express x 8 lizdai | 2 |
| PCI Express x 16 lizdai | 1 |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 482 mm |
| Aukštis | 42,8 mm |
| Tinklas | |
| Eterneto sąsajos tipas | Gigabitinis eternetas |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Kitos savybės | |
| Duomenų perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Baitai per sektorių | 512 |