Gamintojas: DELL
Modelis: 9T7T4
EAN: 5397184730294
DELL PowerEdge R6525. Procesoriaus šeima: AMD EPYC, Procesoriaus dažnis: 3 GHz, Procesoriaus modelis: 7302. Vidinė atmintis: 32 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM, Atminties išdėstymas: 2 x 16 GB. Iš viso talpa: 480 GB. Ethernet LAN jungtis, Kabelių technologija: 10/100/1000Base-T(X). Maitinimas: 800 W, Nereikalingos maitinimo (RPS) paramos. Bloko tipas: Stovas (1U)
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | AMD |
| Procesoriaus šeima | AMD EPYC |
| Procesoriaus modelis | 7302 |
| Procesoriaus dažnis | 3 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 3,3 GHz |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Procesoriaus podėlis | 128 MB |
| Įdiegtų procesorių skaičius | 2 |
| Procesoriaus palaikoma didžiausia vidinė atmintis | 2000 GB |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Stovas (1U) |
| Produkto spalva | Juoda |
| Stovo bėgeliai | |
| Rėmeliai | |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 32 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Buferinės atminties tipas | Registered (buffered) |
| Atminties kategorija | 2 |
| Atminties išdėstymas | 2 x 16 GB |
| Atminties laikrodžio greitis | 3200 MHz |
| Atminties lizdai | 32x DIMM |
| Atminties duomenų perkėlimo greitis | 3200 MT/s |
| Maksimali vidinė atmintis | 4000 GB |
| Energijos valdymas | |
| Nereikalingos maitinimo (RPS) paramos | |
| Maitinimas | 800 W |
| Palaikomų atsarginių maitinimo šaltinių skaičius | 2 |
| Pagrindinių maitinimo šaltinių skaičius | 1 |
| Maitinimo kabelio ilgis | 2 m |
| 1 maitinimo laido jungtis | C13 šakotuvas |
| 2 maitinimo laido jungtis | C14 šakotuvas |
| Maitinimo laido srovė | 10 A |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 480 GB |
| SSD įdiegtų skaičius | 1 |
| SSD disko talpa | 480 GB |
| SSD Drive sąsajos | SATA III |
| SSD dydis | 2.5" |
| Suderinami SSD dydžiai | 2.5" |
| Palaikomų SSD diskų skaičius | 8 |
| RAID palaikymas | |
| Palaikomi RAID valdikliai | PERC H355 |
| Disko įrašymai per dieną (DWPD) | 1 |
| Optinio įrenginio tipas | |
| Veikimo charakteristikos | |
| Nuotolinis valdymas | iDRAC9, Enterprise 15G |
| Ryšys | |
| USB 2.0 portų kiekis | 1 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 1 |
| Maitinimo laidų skaičius | 1 |
| VGA (D-Sub) portų kiekis | 2 |
| Serijinių portų kiekis | 1 |
| Grafika | |
| Integruotas grafikos adapteris | |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | |
| Suderinamos operacinės sistemos | - Canonical Ubuntu Server LTS - Microsoft Windows Server with Hyper-V - Red Hat Enterprise Linux - SUSE Linux Enterprise Server - VMware |
| Plėtotės lizdas | |
| PCI Express x 16 lizdai | 2 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 10 - 35 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 65 °C |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 8 - 80 % |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3048 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 12000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 482 mm |
| Aukštis | 42,8 mm |
| Kitos savybės | |
| Duomenų perdavimo sparta | 6 Gbit/s |
| Baitai per sektorių | 512 |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Tinklas | |
| LAN kontroleris | Broadcom 57412 |
| Eterneto sąsajos tipas | 10 Gigabit Ethernet |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Ethernet LAN jungtis | |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84714100 |