Gamintojas: DELL
Modelis: V67J5634-BYLI
DELL PowerEdge R350. Procesoriaus šeima: Intel Xeon E, Procesoriaus dažnis: 2,9 GHz, Procesoriaus modelis: E-2336. Vidinė atmintis: 16 GB, Vidinės atminties tipas: DDR4-SDRAM, Atminties išdėstymas: 1 x 16 GB. Iš viso talpa: 1,2 TB, Kietojo disko dydis: 2.5", Kietojo disko sąsaja: „Serial Attached SCSI (SAS)“. Ethernet LAN jungtis, Kabelių technologija: 10/100/1000Base-T(X). Maitinimas: 600 W, Nereikalingos maitinimo (RPS) paramos. Numatyta operacinė sistema: Windows Server 2022 Essentials. Bloko tipas: Stovas (1U)
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Procesorius | |
| Procesoriaus gamintojas | Intel |
| Procesoriaus šeima | Intel Xeon E |
| Procesoriaus modelis | E-2336 |
| Procesoriaus dažnis | 2,9 GHz |
| Procesoriaus padidintas dažnis | 4,8 GHz |
| Procesoriaus podėlis | 12 MB |
| Įdiegtų procesorių skaičius | 1 |
| Apsaugos nuo kenkėjiško kodo (Execute Disable Bit) technologija | Taip |
| Tuščios eigos režimai | Taip |
| Galimos įtaisytos funkcijos | Ne |
| Konstrukcija | |
| Bloko tipas | Stovas (1U) |
| Produkto spalva | Juoda |
| Stovo montavimas | Taip |
| Rėmeliai | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Nereikalingos maitinimo (RPS) paramos | Taip |
| Maitinimas | 600 W |
| Palaikomų atsarginių maitinimo šaltinių skaičius | 2 |
| Įrengtų atsarginių maitinimo šaltinių skaičius | 2 |
| Maitinimo kabelio ilgis | 2 m |
| 1 maitinimo laido jungtis | C13 šakotuvas |
| 2 maitinimo laido jungtis | C14 šakotuvas |
| Maitinimo laido srovė | 12 A |
| Atmintis | |
| Vidinė atmintis | 16 GB |
| Vidinės atminties tipas | DDR4-SDRAM |
| Buferinės atminties tipas | Unregistered (unbuffered) |
| ECC | Taip |
| Atminties išdėstymas | 1 x 16 GB |
| Atminties lizdai | 4x DIMM |
| Atminties duomenų perkėlimo greitis | 3200 MT/s |
| Maksimali vidinė atmintis | 128 GB |
| Laikmenos | |
| Iš viso talpa | 1,2 TB |
| Įdiegtų kietūjų diskų skaičius | 2 |
| Kietojo disko talpa | 600 GB |
| Kietojo disko sąsaja | „Serial Attached SCSI (SAS)“ |
| Kietojo disko sukimosi greitis | 10000 RPM |
| Kietojo disko dydis | 2.5 " |
| Palaikomų kietūjų diskų skaičius | 4 |
| Palaikomas kietojo disko dydis | 3.5 " |
| RAID palaikymas | Ne |
| Palaikomi RAID valdikliai | PERC H755 |
| Hot-Plug palaikymas | Taip |
| Optinio įrenginio tipas | Ne |
| Pridedamas kaupiklio adapteris | Taip |
| Kaupiklio adapterio tipas | 2.5" - 3.5" |
| Veikimo charakteristikos | |
| Nuotolinis valdymas | iDRAC9, Enterprise 15G |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 2 |
| USB 2.0 portų kiekis | 2 |
| USB 3.2 (3.1 1 kart.) A tipo prievadų skaičius | 1 |
| VGA (D-Sub) portų kiekis | 1 |
| Grafika | |
| Integruoto grafikos adapterio modelis | Nepasiekiama |
| Programinė įranga | |
| Numatyta operacinė sistema | Windows Server 2022 Essentials |
| Suderinamos operacinės sistemos | Canonical Ubuntu Server LTS Citrix Hypervisor Microsoft Windows Server with Hyper-V Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server |
| Plėtotės lizdas | |
| PCI Express x 8 lizdai | 1 |
| PCI Express x 16 lizdai | 1 |
| Aplinkos sąlygos | |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 65 °C |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 95 % |
| Darbinis aukštis | 0 - 3048 m |
| Ne darbinis aukštis | 0 - 12000 m |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 434 mm |
| Aukštis | 428 mm |
| Procesorius ypatumus | |
| „Intel®Virtualization“ technologija (VT-x) | Taip |
| „Enhanced Intel®SpeedStep“ technologija | Taip |
| „Intel®Software Guard Extensions“ („Intel®SGX“) | Taip |
| „Intel®Virtualization“ tiesioginės I/O technologija (VT-d) | Taip |
| „Intel®64“ | Taip |
| „Intel®VT-x with Extended Page Tables“ (EPT) | Taip |
| CPU konfigūracija (maks.) | 1 |
| „Intel®Trusted Execution“ technologija | Taip |
| Kitos savybės | |
| Baitai per sektorių | 512n |
| Duomenų perdavimo sparta | 12 Gbit/s |
| Tinklas | |
| Eterneto sąsajos tipas | Gigabitinis eternetas |
| Ethernet LAN jungtis | Taip |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| LAN kontroleris | Broadcom 5720 |
| Logistikos duomenys | |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 84714100 |