Gamintojas: Trevi
Modelis: 0RR51100
EAN: 8011000026886
Trevi RR 511 DAB. Radijo tipas: Nešiojama, Imtuvo tipas: Skaitmeninis, Palaikomi radijo dažniai: DAB, DAB+, FM. Ekrano tipas: LCD. Produkto spalva: Juoda. Suderinamos atminties kortelės: SD. Maitinimo šaltinis: AC-Baterija, AC įėjimo įtampa: 230 V, AC įėjimo dažnis: 50 Hz
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Radijas | |
| Radijo tipas | Nešiojama |
| Imtuvo tipas | Skaitmeninis |
| Palaikomi radijo dažniai | DAB, DAB+, FM |
| FM dažnių juosta | 87,5 - 108 MHz |
| DAB diapazonas | 174 - 240 MHz |
| Savybės | |
| MP3 atkūrimas | |
| Projekcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ryšys | |
| USB jungtis | |
| Ekranas | |
| Įmontuotas ekranas | |
| Ekrano tipas | LCD |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | AC-Baterija |
| AC įėjimo įtampa | 230 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Garsiakalbis | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 317 mm |
| Ilgis | 89 mm |
| Aukštis | 114 mm |
| Tinklas | |
| Bluetooth | |
| Laikmenos | |
| Suderinamos atminties kortelės | SD |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | Taip |
| Kitos savybės | |
| Ksetės denis | Taip |