Gamintojas: Trevi
Modelis: 0082700
EAN: 8011000031484
Trevi RC 827 D. Radijo tipas: Laikrodis, Imtuvo tipas: Skaitmeninis, Palaikomi radijo dažniai: AM, FM. Apšvietimo spalva: Raudona. Produkto spalva: Juoda. Maitinimo šaltinis: AC, AC įėjimo įtampa: 230 V, AC įėjimo dažnis: 50 Hz. Plotis: 140 mm, Ilgis: 114 mm, Aukštis: 40 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Radijas „Trevi RC827D“ juodas 0082700 | €15.71 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Radijas | |
| Radijo tipas | Laikrodis |
| Imtuvo tipas | Skaitmeninis |
| PLL sintezatorius | |
| Palaikomi radijo dažniai | AM, FM |
| Savybės | |
| MP3 atkūrimas | |
| Termometras | |
| Projekcija | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Ekranas | |
| Įmontuotas ekranas | |
| Foninis apšvietimas | |
| Apšvietimo spalva | Raudona |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinis | AC |
| AC įėjimo įtampa | 230 V |
| AC įėjimo dažnis | 50 Hz |
| Kitos savybės | |
| Pridedama įkrovos stotelė | |
| „Apple“ prijungimo suderinamumas | Nepalaikomas |
| Matmenys (WxDxH) | 140 x 114 x 44 mm |
| Ekranas | Digital |
| Laikrodžio funkcija | |
| FM radija | |
| Garsiakalbis | |
| Įmontuoti garsiakalbiai | |
| Laikrodis | |
| Miego laikmatis | |
| Snausti funkcija | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 140 mm |
| Ilgis | 114 mm |
| Aukštis | 40 mm |
| Svoris | 310 g |