Gamintojas: Logitech
Modelis: 980-001284
EAN: 5099206074545
Logitech MX Sound. Rekomenduojamas naudojimas: Universalus. Ryšio technologija: Vielinis ir Bevielis. RMS galingumas: 12 W. Produkto spalva: Juoda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva | Juoda |
| Rekomenduojamas naudojimas | Universalus |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis ir Bevielis |
| Bluetooth versija | 4.1 |
| Ausinių jungtis | 3,5 mm |
| Garsas | |
| RMS galingumas | 12 W |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 160 mm |
| Ilgis | 160 mm |
| Aukštis | 83,4 mm |
| Svoris | 1,72 kg |
| Kitos savybės | |
| Sąsaja | Bluetooth/3.5 mm |
| Ausinių išvestis | |
| Gaminio tipas | Stereo portable speaker |
| Pakuotės turinys | |
| Instrukcija | |
| Pridėti kabeliai | Garso (3,5 mm) |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės tipas | „Box“ |
| Pakuotės plotis | 130 mm |
| Pakuotės gylis | 210 mm |
| Pakuotės aukštis | 358 mm |
| Paketo svoris | 2,35 kg |
| Logistikos duomenys | |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 144 vnt |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 274 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 229 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 370 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 5,23 kg |