Gamintojas: Bosch
Modelis: LBC3406/16
EAN: 0800549134149
Bosch LBC3406/16. Rekomenduojamas naudojimas: Garsiakalbio rinkinys. Ryšio technologija: Vielinis. RMS galingumas: 50 W, Dažnių diapazonas: 380 - 10000 Hz. Produkto spalva: Pilka
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
Bosch LBC3406/16 garso kolonėlė Pilka Vielinis 50 W | €564.83 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva | Pilka |
| Rekomenduojamas naudojimas | Garsiakalbio rinkinys |
| Korpuso medžiaga | Akrilonitrilo butadieno stirenas (ABS) |
| Tinka naudojimui išorėje | |
| Ryšys | |
| Ryšio technologija | Vielinis |
| Garsas | |
| RMS galingumas | 50 W |
| Dažnių diapazonas | 380 - 10000 Hz |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 422 mm |
| Ilgis | 235 mm |
| Aukštis | 390 mm |
| Svoris | 3,14 kg |
| Aplinkos sąlygos | |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | -25 - 55 °C |