Gamintojas: Bang & Olufsen
Modelis: 1200485
EAN: 5705260081718
Bang & Olufsen Balance. Rekomenduojamas naudojimas: Namo. Pavarų skaičius: 7. Dažnių diapazonas: 26 - 23000 Hz. Produkto spalva: Ąžuolas
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Veikimo charakteristikos | |
| Produkto spalva | Ąžuolas |
| Rekomenduojamas naudojimas | Namo |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis, Audinys, Medis |
| Ryšys | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 5.0 |
| „Wi-Fi“ | |
| „AirPlay“ | |
| 3,5 mm jungtis | |
| Įvedimas | |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo šaltinio tipas | AC |
| Pakuotės turinys | |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Pridėti kabeliai | AC |
| Garsiakalbis | |
| Garsiakalbio sustatymas | Ant stalo / lentynoje |
| Pavarų skaičius | 7 |
| Tweeter | |
| Aukštų dažnių garsiakalbio atmintinių skaičius | 1 |
| Žemų dažnių siųstuvo skersmuo (imperinė matavimo sistema) | 1,91 cm |
| Žemų dažnių siųstuvas | |
| Žemų dažnių siųstuvų skaičius | 2 |
| Žemų dažnių siųstuvo skersmuo (imperinė matavimo sistema) | 13,3 cm |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 200 mm |
| Ilgis | 200 mm |
| Aukštis | 380 mm |
| Svoris | 7,2 kg |
| Garsas | |
| Dažnių diapazonas | 26 - 23000 Hz |
| Pakuotės duomenys | |
| Paketo svoris | 10,4 kg |