Gamintojas: Peerless
Modelis: MOD-FPMD2
EAN: 0735029301141
Peerless MOD-FPMD2. Posvyrio kampo intervalas: -5 - 20°. Svoris: 5,91 kg, Plotis: 263 mm, Ilgis: 243 mm. Pakuotės plotis: 333,5 mm, Pakuotės gylis: 273,1 mm, Pakuotės aukštis: 336,6 mm
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 5,91 kg |
| Plotis | 263 mm |
| Ilgis | 243 mm |
| Aukštis | 229 mm |
| Techniniai duomenys | |
| Maksimalus svoris (tūris) | 192 kg |
| Ekrano dydžio suderinamumas | 1168,4 - 2286 mm |
| Produkto spalva | Juoda |
| VESA tvirtinimo pagrindas | |
| Suderinama su VESA sienos tvirtinimo sistema | 200 x 200 mm |
| Ergonomija | |
| Posvyrio kampo intervalas | -5 - 20 ° |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 333,5 mm |
| Pakuotės gylis | 273,1 mm |
| Pakuotės aukštis | 336,6 mm |
| Paketo svoris | 6,14 kg |