Gamintojas: Neomounts
Modelis: NOTEBOOK-D300
EAN: 5057103002665
Neomounts NOTEBOOK-D300. Atstumas iki sienos (maks.): 50 cm, Pasukamas kampas: 360°, Posvyrio kampo intervalas: 0 - 65°. Ilgis: 500 mm, Aukštis: 400 mm. Pakuotės plotis: 245 mm, Pakuotės gylis: 125 mm, Pakuotės aukštis: 520 mm. Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis: 535 mm, Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis: 535 mm, Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis: 265 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.proline.lv |
Newstar flat screen, tablet and notebook desk mount | €143.00 |
|
www.pc21.fr |
NEOMOUNTS BY NEWSTAR NEWSTAR NOTEBOOK-D300 | €155.48 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Svoris ir matmenys | |
| Ilgis | 500 mm |
| Aukštis | 400 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 535 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 535 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 265 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 16 kg |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 4 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžutės grynasis svoris | 14,8 kg |
| Darniosios sistemos (DS) kodas | 83025000 |
| Gaminių skaičius ant padėklo (ES) | 48 vnt |
| Ergonomija | |
| Atstumas iki sienos (maks.) | 50 cm |
| Pasukamas kampas | 360 ° |
| Posvyrio kampo intervalas | 0 - 65 ° |
| Techniniai duomenys | |
| Aukščio reguliavimo intervalas | 150 - 400 mm |
| Aukščio reguliavimo tipas | Rankinis |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Produkto spalva | Sidabras |
| Ekrano dydžio suderinamumas | 254 - 457,2 mm |
| Maksimalus svoris (tūris) | 10 kg |
| Pakuotės bendrasis svoris | 3,7 kg |
| Kitos savybės | |
| Palaikomų ekranų skaičius | 1 |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 245 mm |
| Pakuotės gylis | 125 mm |
| Pakuotės aukštis | 520 mm |