Gamintojas: Monster High
Modelis: HNF75
EAN: 0194735139224
Monster High HNF75. Lėlės tipas: Lėlė madistė, Lėlės lytis: Lizdinė, Rekomenduojamas amžius (min.): 4 metai, Siūloma lytis: Mergaitės. Aukštis: 324 mm. Medžiaga: Plastikas, Audinys, Produkto spalva: Multi spalvos
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Produkto spalva | Multi spalvos |
| Lėlės tipas | Lėlė madistė |
| Lėlės lytis | Lizdinė |
| Nuimama suknelė | |
| Siūloma lytis | Mergaitės |
| Veikėjai | Frankie Stein |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 4 metai |
| Medžiaga | Plastikas, Audinys |
| Lanksčios galūnės | |
| Kilmės šalis | Indonezija |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtos baterijos | |
| Rinkinyje pridedami priedai | Lėlės žaidimų aikštelė |
| Pridedamų priedų skaičius | 19 vnt |
| Pakuočių kiekis | Includes 1 storage locker, 1 Frankie Stein doll, 4 Colour Reveal keys, and assorted fashions and accessories. |
| Logistikos duomenys | |
| Transportavimo kartono dėžės GTIN (EAN/UPC) | 10194735139221 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 233 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 283 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 347 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 3,69 kg |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 4 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (20 pėd.) | 4620 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (40 pėd.) | 9942 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (48 pėd.) | 14060 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (53 pėd.) | 15064 vnt |
| Tiekėjo informacija | |
| Reikia surinkti | |
| Kalbų palaikymas | Daugybė |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 213 mm |
| Ilgis | 64 mm |
| Aukštis | 324 mm |
| Saugos įpėjimas | |
| ES ŽSD įspėjimas | Netinka jaunesniems nei 36 mėnesių vaikams |
| Saugos įspėjimas | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |
| Baterija | |
| Reikia baterijų | |
| Kitos savybės | |
| Rekomenduojamas amžius (maks.) | 216 mėnesis(iai) |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 48 mėnesis(iai) |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 215,9 mm |
| Pakuotės gylis | 66,7 mm |
| Pakuotės aukštis | 323,8 mm |
| Paketo svoris | 923,1 g |
| Pakuotės tipas | Slydimo |