Gamintojas: MGA Entertainment
Modelis: 583783EUC
EAN: 0035051583783
L.O.L. Surprise! Furniture Playset with Doll - Cheeky Babe + Lil Music Tour. Lėlės tipas: Mini lėlė, Lėlės lytis: Lizdinė, Rekomenduojamas amžius (min.): 4 metai, Siūloma lytis: Berniukams / mergaitėms. Aukštis: 76 mm. Medžiaga: Plastikas, Produkto spalva: Multi spalvos
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
L.O.L. Surprise! Furniture Playset with Doll - Cheeky Babe + Lil Music Tour | €24.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Produkto spalva | Multi spalvos |
| Lėlės tipas | Mini lėlė |
| Lėlės lytis | Lizdinė |
| Siūloma lytis | Berniukams / mergaitėms |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 4 metai |
| Rekomenduojamas amžius (maks.) | 12 metai |
| Medžiaga | Plastikas |
| Logistikos duomenys | |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 206,5 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 176 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 158,8 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės tūris | 6000 cm³ |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 670 g |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 2 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžutės GTIN (EAN/UPC) | 10035051583780 |
| Mokymasis ir ugdomi įgūdžiai | |
| Žaidimas lavinant vaizduotę | |
| Svoris ir matmenys | |
| Aukštis | 76 mm |
| Saugos įpėjimas | |
| ES ŽSD įspėjimas | Netinka jaunesniems nei 36 mėnesių vaikams |
| Baterija | |
| Reikia baterijų | |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 168,4 mm |
| Pakuotės gylis | 98,6 mm |
| Pakuotės aukštis | 146,1 mm |
| Paketo svoris | 270 g |
| Pakuotės tūris | 2000 cm³ |
| Pakuotės tipas | Dėžutė su langeliu |