Gamintojas: IMC Toys
Modelis: 8421134084384
EAN: 8421134084384
IMC Toys Bloopies Mermaids luna. Lėlės lytis: Lizdinė, Rekomenduojamas amžius (min.): 1,5 metai. Aukštis: 255 mm, Svoris: 394 g. Produkto spalva: Multi spalvos
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Produkto spalva | Multi spalvos |
| Lėlės lytis | Lizdinė |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 1,5 metai |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtos baterijos | |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 80 mm |
| Ilgis | 160 mm |
| Aukštis | 255 mm |
| Svoris | 394 g |
| Baterija | |
| Reikia baterijų | |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės medžiaga | Kartonas |