Gamintojas: Barbie
Modelis: GHV88
EAN: 0887961803563
Barbie Skipper Babysitters Inc. Bedtime. Lėlės tipas: Lėlė madistė, Lėlės lytis: Lizdinė, Rekomenduojamas amžius (min.): 3 metai, Siūloma lytis: Mergaitės, Produkto spalva: Multi spalvos
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
Barbie Skipper Babysitters Inc. - Skipper Baby-Sitter - Heure Du Dodo | €24.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Produkto spalva | Multi spalvos |
| Lėlės tipas | Lėlė madistė |
| Lėlės lytis | Lizdinė |
| Nuimama suknelė | |
| Siūloma lytis | Mergaitės |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 3 metai |
| Kilmės šalis | Indonezija |
| Metai | 2022 |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtos baterijos | |
| Rinkinyje pridedami priedai | Lėlių miegamojo rinkinys |
| Gyvūnų tipas | Katė |
| Gyvūnų kiekis | 1 |
| Kiekis pakuotėje | 2 vnt |
| Logistikos duomenys | |
| Transportavimo kartono dėžės GTIN (EAN/UPC) | 10887961803560 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 231,8 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 301,7 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 336,6 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės tūris | 23500 cm³ |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 3,4 kg |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius ant padėklo | 68 vnt |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius padėklo sluoksnyje | 68 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžutės GTIN (EAN/UPC) | 10887961803560 |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 272 vnt |
| Gaminių skaičius padėklo sluoksnyje | 272 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (20 pėd.) | 4427 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (40 pėd.) | 9527 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (48 pėd.) | 13473 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (53 pėd.) | 14435 vnt |
| Mokymasis ir ugdomi įgūdžiai | |
| Žaidimas lavinant vaizduotę | |
| Žaidimas vaidmenimis | |
| Mokymosi ir praktinio mokymosi įgūdžiai | Motorikos įgūdžių mokymas |
| Saugos įpėjimas | |
| ES ŽSD įspėjimas | Netinka jaunesniems nei 36 mėnesių vaikams |
| Baterija | |
| Reikia baterijų | |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 215,9 mm |
| Pakuotės gylis | 69,8 mm |
| Pakuotės aukštis | 323,9 mm |
| Paketo svoris | 750 g |
| Pakuotės tūris | 4883,8572 cm³ |