Gamintojas: Barbie
Modelis: HPJ98
EAN: 0194735160730
Barbie Signature HPJ98. Lėlės tipas: Lėlė madistė, Lėlės lytis: Lizdinė, Rekomenduojamas amžius (min.): 6 metai, Siūloma lytis: Berniukams / mergaitėms. Aukštis: 330,2 mm, Svoris: 1,62 kg. Medžiaga: Plastikas, Audinys, Produkto spalva: Multi spalvos
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.alternate.de |
Barbie Signature HPJ98 lėlė | €52.90 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Produkto spalva | Multi spalvos |
| Lėlės tipas | Lėlė madistė |
| Lėlės lytis | Lizdinė |
| Nuimama suknelė | Taip |
| Siūloma lytis | Berniukams / mergaitėms |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 6 metai |
| Medžiaga | Plastikas, Audinys |
| Lanksčios galūnės | Taip |
| Kilmės šalis | Indonezija |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtos baterijos | Ne |
| Pakuočių kiekis | Includes 1 Barbie doll with 1 doll stand. Doll cannot stand alone. Colours and decorations may vary. |
| Logistikos duomenys | |
| Transportavimo kartono dėžės GTIN (EAN/UPC) | 00194735160730 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 100 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 226 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 395 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 740 g |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 1 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (20 pėd.) | 2895 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (40 pėd.) | 6230 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (48 pėd.) | 8811 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (53 pėd.) | 9440 vnt |
| Tiekėjo informacija | |
| Reikia surinkti | Ne |
| Kalbų palaikymas | Daugybė |
| Mokymasis ir ugdomi įgūdžiai | |
| Žaidimas lavinant vaizduotę | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 228,6 mm |
| Ilgis | 76,2 mm |
| Aukštis | 330,2 mm |
| Svoris | 1,62 kg |
| Baterija | |
| Reikia baterijų | Ne |
| Kitos savybės | |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 72 mėnesis(iai) |
| Rekomenduojamas amžius (maks.) | 1188 mėnesis(iai) |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 203,2 mm |
| Pakuotės gylis | 82,5 mm |
| Pakuotės aukštis | 355,6 mm |
| Paketo svoris | 738,4 g |
| Pakuotės tipas | Dėžutė su langeliu |
| Saugos įpėjimas | |
| Saugos įspėjimas | No point-of-sale warning applicable |