Gamintojas: Barbie
Modelis: HDC51
EAN: 0194735020034
Barbie HDC51. Lėlės tipas: Lėlė madistė, Lėlės lytis: Lizdinė, Rekomenduojamas amžius (min.): 3 metai, Siūloma lytis: Mergaitės. Aukštis: 292,1 mm. Medžiaga: Plastikas, Audinys, Produkto spalva: Mėlyna, Ruda
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Produkto spalva | Mėlyna, Ruda |
| Lėlės tipas | Lėlė madistė |
| Lėlės lytis | Lizdinė |
| Siūloma lytis | Mergaitės |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 3 metai |
| Medžiaga | Plastikas, Audinys |
| Kilmės šalis | Indonezija |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtos baterijos | Ne |
| Tiekėjo informacija | |
| Reikia surinkti | Ne |
| Kalbų palaikymas | Daugybė |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 76,2 mm |
| Ilgis | 38,1 mm |
| Aukštis | 292,1 mm |
| Baterija | |
| Reikia baterijų | Ne |
| Kitos savybės | |
| Rekomenduojamas amžius (maks.) | 216 mėnesis(iai) |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 36 mėnesis(iai) |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 85,7 mm |
| Pakuotės gylis | 44,5 mm |
| Pakuotės aukštis | 323,8 mm |
| Paketo svoris | 188 g |
| Pakuotės tipas | Lizdinė pakuotė |
| Saugos įpėjimas | |
| Saugos įspėjimas | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |