Gamintojas: Barbie
Modelis: HCM82
EAN: 0194735014774
Barbie HCM82. Lėlės tipas: Lėlė madistė, Lėlės lytis: Lizdinė, Rekomenduojamas amžius (min.): 3 metai, Siūloma lytis: Mergaitės. Aukštis: 272 mm. Medžiaga: Plastikas, Audinys, Produkto spalva: Multi spalvos
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Produkto spalva | Multi spalvos |
| Lėlės tipas | Lėlė madistė |
| Lėlės lytis | Lizdinė |
| Nuimama suknelė | |
| Siūloma lytis | Mergaitės |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 3 metai |
| Medžiaga | Plastikas, Audinys |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Metai | 2022 |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtos baterijos | |
| Rinkinyje pridedami priedai | Lėlės žaidimų aikštelė |
| Gyvūnų tipas | Šuo |
| Gyvūnų kiekis | 1 |
| Pakuočių kiekis | Includes Barbie doll, puppy with eye mask, sink and mirror, reclining chair, towel, 4 face masks, 4 resealable bags, 3 animal themed eye masks, a lotion bottle, slippers and headband. |
| Logistikos duomenys | |
| Transportavimo kartono dėžės GTIN (EAN/UPC) | 10194735014771 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 265 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 270 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 350 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės tūris | 23500 cm³ |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 1,96 kg |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius ant padėklo | 68 vnt |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius padėklo sluoksnyje | 68 vnt |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 3 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžutės GTIN (EAN/UPC) | 10194735014771 |
| Sluoksnių skaičius ant padėklo | 4 vnt |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 204 vnt |
| Gaminių skaičius padėklo sluoksnyje | 204 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (20 pėd.) | 3324 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (40 pėd.) | 7154 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (48 pėd.) | 10117 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (53 pėd.) | 10839 vnt |
| Tiekėjo informacija | |
| Reikia surinkti | |
| Kalbų palaikymas | Daugybė |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 114 mm |
| Ilgis | 70 mm |
| Aukštis | 272 mm |
| Saugos įpėjimas | |
| ES ŽSD įspėjimas | Netinka jaunesniems nei 36 mėnesių vaikams |
| Saugos įspėjimas | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |
| Baterija | |
| Reikia baterijų | |
| Kitos savybės | |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 36 mėnesis(iai) |
| Rekomenduojamas amžius (maks.) | 216 mėnesis(iai) |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 253 mm |
| Pakuotės gylis | 80 mm |
| Pakuotės aukštis | 325 mm |
| Paketo svoris | 651,8 g |
| Pakuotės tūris | 6529,6321 cm³ |
| Pakuotės tipas | Dėžutė su langeliu |
| Techniniai duomenys | |
| Paletės krovimų skaičius | 55 vnt |