Gamintojas: Barbie
Modelis: GXR57
EAN: 0887961961157
Barbie GXR57. Lėlės tipas: Lėlė madistė, Lėlės lytis: Lizdinė, Rekomenduojamas amžius (min.): 3 metai, Siūloma lytis: Mergaitės, Produkto spalva: Multi spalvos
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Produkto spalva | Multi spalvos |
| Lėlės tipas | Lėlė madistė |
| Lėlės lytis | Lizdinė |
| Siūloma lytis | Mergaitės |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 3 metai |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Pakuotės turinys | |
| Rinkinyje pridedami priedai | Lėlės automobilis |
| Logistikos duomenys | |
| Transportavimo kartono dėžės GTIN (EAN/UPC) | 10887961961154 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 460,4 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 476,3 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 266,7 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės tūris | 58500 cm³ |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 4,25 kg |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius ant padėklo | 25 vnt |
| Gaminių skaičius padėklo sluoksnyje | 50 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (20 pėd.) | 891 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (40 pėd.) | 1917 vnt |
| Saugos įpėjimas | |
| ES ŽSD įspėjimas | Netinka jaunesniems nei 36 mėnesių vaikams |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 444,5 mm |
| Pakuotės gylis | 228,6 mm |
| Pakuotės aukštis | 254 mm |
| Paketo svoris | 1,75 kg |
| Pakuotės tūris | 25809,6258 cm³ |
| Pakuotės tipas | Įpakavimas |