Gamintojas: Barbie
Modelis: HKB09
EAN: 0194735098842
Barbie Fashionistas HKB09. Lėlės tipas: Lėlė madistė, Lėlės lytis: Lizdinė, Rekomenduojamas amžius (min.): 3 metai, Siūloma lytis: Mergaitės. Aukštis: 320 mm. Medžiaga: Plastikas, Audinys, Produkto spalva: Multi spalvos
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
nopirkt.lv |
Barbie. Advent calendar made of dolls 100063205 | €41.42 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Produkto spalva | Multi spalvos |
| Lėlės tipas | Lėlė madistė |
| Lėlės lytis | Lizdinė |
| Nuimama suknelė | Taip |
| Siūloma lytis | Mergaitės |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 3 metai |
| Medžiaga | Plastikas, Audinys |
| Kilmės šalis | Indonezija |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtos baterijos | Ne |
| Rinkinyje pridedami priedai | Lėlės krepšys, Lėlės suknelė, Lėlės kepurė, Lėlės švarkas, Lėlės papuošalai, Lėlės batai, Lėlės sijonas, Lėlės akiniai nuo saulės |
| Gyvūnų tipas | Katė |
| Gyvūnų kiekis | 1 |
| Pakuočių kiekis | Includes 1 Barbie doll and 27 pieces including clothing and accessories. Barbie doll cannot stand alone. Colours and decorations may vary. |
| Logistikos duomenys | |
| Transportavimo kartono dėžės GTIN (EAN/UPC) | 10194735098849 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 235 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 473 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 347 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 3,27 kg |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 4 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (20 pėd.) | 2823 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (40 pėd.) | 6075 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (48 pėd.) | 8592 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (53 pėd.) | 9205 vnt |
| Tiekėjo informacija | |
| Reikia surinkti | Ne |
| Kalbų palaikymas | Daugybė |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 520 mm |
| Ilgis | 55 mm |
| Aukštis | 320 mm |
| Saugos įpėjimas | |
| ES ŽSD įspėjimas | Netinka jaunesniems nei 36 mėnesių vaikams |
| Saugos įspėjimas | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |
| Baterija | |
| Reikia baterijų | Ne |
| Kitos savybės | |
| Rekomenduojamas amžius (maks.) | 216 mėnesis(iai) |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 36 mėnesis(iai) |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 444,5 mm |
| Pakuotės gylis | 54 mm |
| Pakuotės aukštis | 323,8 mm |
| Paketo svoris | 818,3 g |
| Pakuotės tipas | Dėžutė su langeliu |