Gamintojas: Barbie
Modelis: HHG57
EAN: 0194735067015
Barbie Dreamtopia HHG57. Lėlės tipas: Lėlė madistė, Lėlės lytis: Lizdinė, Rekomenduojamas amžius (min.): 3 metai, Siūloma lytis: Mergaitės. Aukštis: 170 mm. Medžiaga: Plastikas, Produkto spalva: Multi spalvos
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Produkto spalva | Multi spalvos |
| Lėlės tipas | Lėlė madistė |
| Lėlės lytis | Lizdinė |
| Siūloma lytis | Mergaitės |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 3 metai |
| Medžiaga | Plastikas |
| Metai | 2022 |
| Kilmės šalis | Indonezija |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtos baterijos | |
| Rinkinyje pridedami priedai | Lėlės žaidimų aikštelė |
| Pakuočių kiekis | Includes Chelsea mermaid doll, 1 treasure chest, 1 pufferfish, 1 starfish, 1 clamshell, 3 necklaces and 2 tiaras. |
| Logistikos duomenys | |
| Transportavimo kartono dėžės GTIN (EAN/UPC) | 10194735067012 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 250 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 253 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 249 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės tūris | 15800 cm³ |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 1,42 kg |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius ant padėklo | 90 vnt |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 6 vnt |
| Sluoksnių skaičius ant padėklo | 5 vnt |
| Gaminių skaičius padėklo sluoksnyje | 540 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (20 pėd.) | 9912 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (40 pėd.) | 21332 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (48 pėd.) | 30167 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (53 pėd.) | 32322 vnt |
| Tiekėjo informacija | |
| Reikia surinkti | |
| Kalbų palaikymas | Daugybė |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 57 mm |
| Ilgis | 31 mm |
| Aukštis | 170 mm |
| Saugos įpėjimas | |
| ES ŽSD įspėjimas | Netinka jaunesniems nei 36 mėnesių vaikams |
| Saugos įspėjimas | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |
| Baterija | |
| Reikia baterijų | |
| Kitos savybės | |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 36 mėnesis(iai) |
| Rekomenduojamas amžius (maks.) | 108 mėnesis(iai) |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 241,3 mm |
| Pakuotės gylis | 38,1 mm |
| Pakuotės aukštis | 228,6 mm |
| Paketo svoris | 236,3 g |
| Pakuotės tūris | 2101,641 cm³ |
| Pakuotės tipas | Lizdinė pakuotė |
| Techniniai duomenys | |
| Paletės krovimų skaičius | 55 vnt |