Gamintojas: Barbie
Modelis: FXT26
EAN: 0887961699029
Barbie Dreamtopia FXT26. Lėlės tipas: Lėlė madistė, Lėlės lytis: Lizdinė, Rekomenduojamas amžius (min.): 3 metai, Siūloma lytis: Mergaitės, Skambėjimas, Šviesos efektai. Baterijos tipas: AA. Aukštis: 310 mm, Svoris: 490 kg. Medžiaga: Plastikas, Audinys, Produkto spalva: Multi spalvos
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Produkto spalva | Multi spalvos |
| Lėlės tipas | Lėlė madistė |
| Lėlės lytis | Lizdinė |
| Nuimama suknelė | Ne |
| Siūloma lytis | Mergaitės |
| Veikėjai | Dreamtopia |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 3 metai |
| Rekomenduojamas amžius (maks.) | 7 metai |
| Medžiaga | Plastikas, Audinys |
| Šviesos efektai | Taip |
| Skambėjimas | Taip |
| Metai | 2022 |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtos baterijos | Taip |
| Gyvūnų kiekis | 1 |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Logistikos duomenys | |
| Transportavimo kartono dėžės GTIN (EAN/UPC) | 10887961699026 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 270 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 550 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 345 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės tūris | 51400 cm³ |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 3,99 kg |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius ant padėklo | 32 vnt |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius padėklo sluoksnyje | 32 vnt |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 3 vnt |
| Pagrindinės kartono dėžutės GTIN (EAN/UPC) | 10887961699026 |
| Sluoksnių skaičius ant padėklo | 4 vnt |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 96 vnt |
| Gaminių skaičius padėklo sluoksnyje | 96 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (20 pėd.) | 1521 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (40 pėd.) | 3273 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (48 pėd.) | 4629 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (53 pėd.) | 4960 vnt |
| Tiekėjo informacija | |
| Reikia surinkti | Ne |
| Kalbų palaikymas | Daugybė |
| Mokymasis ir ugdomi įgūdžiai | |
| Žaidimas lavinant vaizduotę | Taip |
| Mokymosi ir praktinio mokymosi įgūdžiai | Motorikos įgūdžių mokymas |
| Žaidimas vaidmenimis | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 310 mm |
| Ilgis | 80 mm |
| Aukštis | 310 mm |
| Svoris | 490 kg |
| Saugos įpėjimas | |
| ES ŽSD įspėjimas | Netinka jaunesniems nei 36 mėnesių vaikams |
| Saugos įspėjimas | WARNING: Not suitable for children under 36 months. WARNING: This toy produces flashes that may trigger epilepsy in sensitised individuals. |
| Baterija | |
| Reikia baterijų | Taip |
| Baterijos tipas | AA |
| Palaikomų baterijų skaičius | 3 |
| Kitos savybės | |
| Rekomenduojamas amžius (maks.) | 108 mėnesis(iai) |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 36 mėnesis(iai) |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 533,4 mm |
| Pakuotės gylis | 85,7 mm |
| Pakuotės aukštis | 323,9 mm |
| Paketo svoris | 1,33 kg |
| Pakuotės tūris | 14809,1365 cm³ |
| Pakuotės tipas | Dėžutė su langeliu |
| Techniniai duomenys | |
| Paletės krovimų skaičius | 55 vnt |