Gamintojas: Barbie
Modelis: HKP99
EAN: 0194735106561
Barbie Cutie Reveal HKP99. Lėlės tipas: Lėlė madistė, Lėlės lytis: Lizdinė, Rekomenduojamas amžius (min.): 3 metai, Siūloma lytis: Berniukams / mergaitėms. Aukštis: 303 mm. Medžiaga: Plastikas, Audinys, Produkto spalva: Multi spalvos
Pasiūlymų nerasta...
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
| Savybės | |
| Produkto spalva | Multi spalvos |
| Lėlės tipas | Lėlė madistė |
| Lėlės lytis | Lizdinė |
| Nuimama suknelė | Taip |
| Siūloma lytis | Berniukams / mergaitėms |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 3 metai |
| Medžiaga | Plastikas, Audinys |
| Lanksčios galūnės | Taip |
| Metai | 2023 |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėtos baterijos | Ne |
| Pakuočių kiekis | Includes Barbie Cutie Reveal doll wearing costume (5-piece set) and 4 bags containing mini pet, sponge-comb, sunglasses, 1 pair of shoes and a clothing piece. Doll cannot stand alone. Colours and decorations may vary. |
| Logistikos duomenys | |
| Transportavimo kartono dėžės GTIN (EAN/UPC) | 20194735106565 |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės plotis | 215 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės ilgis | 215 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės aukštis | 345 mm |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės tūris | 15800 cm³ |
| Pagrindinės (išorinės) dėžės bendrasis svoris | 1,81 kg |
| Pagrindinių (išorinių) dėžių skaičius ant padėklo | 104 vnt |
| Gaminių skaičius pagrindinėje (išorinėje) dėžėje | 4 vnt |
| Sluoksnių skaičius ant padėklo | 4 vnt |
| Gaminių skaičius padėklo sluoksnyje | 416 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (20 pėd.) | 6604 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (40 pėd.) | 14214 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (48 pėd.) | 20101 vnt |
| Gaminių skaičius įvairiarūšio transporto konteineryje (53 pėd.) | 21536 vnt |
| Tiekėjo informacija | |
| Reikia surinkti | Ne |
| Kalbų palaikymas | Daugybė |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 70 mm |
| Ilgis | 34 mm |
| Aukštis | 303 mm |
| Saugos įpėjimas | |
| ES ŽSD įspėjimas | Netinka jaunesniems nei 36 mėnesių vaikams |
| Saugos įspėjimas | WARNING: Not suitable for children under 36 months. |
| Baterija | |
| Reikia baterijų | Ne |
| Kitos savybės | |
| Rekomenduojamas amžius (min.) | 36 mėnesis(iai) |
| Rekomenduojamas amžius (maks.) | 144 mėnesis(iai) |
| Pakuotės duomenys | |
| Pakuotės plotis | 100 mm |
| Pakuotės gylis | 100 mm |
| Pakuotės aukštis | 327 mm |
| Paketo svoris | 451,8 g |
| Pakuotės tūris | 5484,5455 cm³ |
| Pakuotės tipas | Uždara dėžė |
| Techniniai duomenys | |
| Paletės krovimų skaičius | 55 vnt |