Gamintojas: Epson
Modelis: C13S051073
EAN: 0103438305164
Epson Fotolaidininko blokas S051073. Tipas: Originalus, Suderinamumas: AcuLaser C8500, Kiekis pakuotėje: 1 vnt. Svoris: 3,65 kg, Pakuotės plotis: 320 mm, Pakuotės gylis: 610 mm. Gaminių skaičius padėklo sluoksnyje: 3 vnt, Gaminių skaičius padėklo sluoksnyje (JK): 4 vnt, Gaminių skaičius ant padėklo (JK): 28 vnt. Matmenys (WxDxH): 280 x 320 x 614 mm
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
mts.ee |
Epson Fotojuhtseade S051073 | €501.94 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| Tipas | Originalus |
| Spausdinimo technologija | Lazerinis spausdinimas |
| Suderinamumas | AcuLaser C8500 |
| Kiekis pakuotėje | 1 vnt |
| Lapų našumas | 50000 puslapiai |
| Produkto spalva | Juoda |
| Kilmės šalis | Japonija |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 3,65 kg |
| Pakuotės plotis | 320 mm |
| Pakuotės gylis | 610 mm |
| Pakuotės aukštis | 280 mm |
| Paketo svoris | 3,67 kg |
| Kitos savybės | |
| Matmenys (WxDxH) | 280 x 320 x 614 mm |
| Logistikos duomenys | |
| Gaminių skaičius padėklo sluoksnyje | 3 vnt |
| Gaminių skaičius padėklo sluoksnyje (JK) | 4 vnt |
| Gaminių skaičius ant padėklo (JK) | 28 vnt |
| Padėklo ilgis (JK) | 134 cm |
| Padėklo bendrasis plotis | 120 cm |
| Padėklo bendrasis aukštis | 100 cm |
| Gaminių skaičius ant padėklo | 21 vnt |