Gamintojas: TP-Link
Modelis: EAP235
EAN: 6935364083465
TP-Link EAP235. Didžiausias duomenų perdavimo greitis: 1267 Mbit/ai, Maksimalus duomenų perdavimo greitis (2,4 GHz): 400 Mbit/ai, Maksimalus duomenų perdavimo greitis (5 GHz): 867 Mbit/ai. Apsaugos algoritmų palaikymas: WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK, Paslaugų rinkinio identifikatoriaus (SSID) ypatybės: Multiple SSIDs. Palaikomas maitinimo per eternetą (en. PoE) tipas: Passive PoE, Galios suvartojimas (maks.): 10,87 W. Talpinimo: Lubos, Produkto spalva: Balta, Sertifikavimas: CE, RoHS. Antenos tipas: Vidinis, Antenos ypatybės: Integruota antena, Antenos stiprinimo lygis (max): 5 dBi
| Parduotuvė | Pavadinimas | Kaina |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
TP-Link EAP235 WLAN prieigos taškas 1267 Mbit/ai Balta Maitinimas per Eternetą (PoE) | €126.64 |
Komentarų dar nėra
Komentarus gali palikti tik registruoti naudotojai
Kainų istorija
| Savybės | |
| 2,4 GHz | |
| 5 GHz | |
| 6 GHz | |
| Didžiausias duomenų perdavimo greitis | 1267 Mbit/ai |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis (2,4 GHz) | 400 Mbit/ai |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis (5 GHz) | 867 Mbit/ai |
| Eterneto LAN duomenų perdavimo norma | 1000 Mbit/ai |
| Tinklo standartai | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.1x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Kabelių technologija | 10/100/1000Base-T(X) |
| MIMO | |
| MIMO tipas | Multi User MIMO |
| „Wi-Fi“ multimedijos (WMM) / (WME) | |
| VLAN palaikymas | |
| Reitingo apribotojimas | |
| Belaidžio ryšio atskyrimas | |
| Naudotojų nukreipimas | |
| Paslaugos kokybės (QoS) palaikymas | |
| Spindulio susidarymas | |
| Valdymo funkcijos | |
| Web pagrįstas valdymas | |
| Sistemos žurnalas | |
| Saugumas | |
| Apsaugos algoritmų palaikymas | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2-Enterprise, WPA2-PSK |
| MAC adresų filtravimas | |
| Paslaugų rinkinio identifikatoriaus (SSID) ypatybės | Multiple SSIDs |
| Palaikomų SSID diskų skaičius | 16 |
| Konstrukcija | |
| Talpinimo | Lubos |
| Produkto spalva | Balta |
| Atstatymo mygtukas | |
| LED indikatoriai | |
| Sertifikavimas | CE, RoHS |
| Antena | |
| Antenos tipas | Vidinis |
| Antenos ypatybės | Integruota antena |
| Antenų kiekis | 2 |
| Antenos stiprinimo lygis (max) | 5 dBi |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Darbo temperatūros diapazonas (TT) | 0 - 40 °C |
| Sandėliavimo temperatūros norma (T-T) | -40 - 70 °C |
| Sandėliavimo santykinis drėgmės diapazonas | 5 - 90 % |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 205,5 mm |
| Ilgis | 181,5 mm |
| Aukštis | 37,1 mm |
| Pakuotės turinys | |
| Produktų skaičius pakuotėje | 1 vnt |
| Pridėtas PoE adapteris | |
| Montavimo rinkinys | |
| Greitos pradžios vadovas | |
| Ryšys | |
| Ethernet LAN (RJ-45) portų kiekis | 2 |
| Energijos valdymas | |
| Maitinimas per Eternetą (PoE) | |
| Palaikomas maitinimo per eternetą (en. PoE) tipas | Passive PoE |
| Galios suvartojimas (maks.) | 10,87 W |
| Veikimo charakteristikos | |
| Suderinamos operacinės sistemos | Windows XP/Vista/7/8/10/11, Linux |